Planeat
blog

Planeat není jenom revoluční nutriční aplikace, ale i přesvědčení velkého počtu odborníků, že společně dokážeme výrazně zlepšit dietetickou léčbu a stravovací návyky ve společnosti.

Nejnovější články

Šablona pro těhotné
již i v češtině

Ženy v období těhotenství a kojení jsou považovány za jednu z nejvíce ohrožených skupin obyvatelstva v souvislosti s nedostatečnou či nevyváženou výživou. Přitom právě nesprávná výživa zvyšuje riziko těhotenských komplikací.

Šablona Migrény
již i v češtině

Všichni uživatelé české verze aplikace Planeat mají ode dnes přístupnou už i novou šablonu určenou klientům a pacientům s diagnózou migréna. Šablonu pro vás ve spolupráci s Planeat připravil prof. MUDr. Peter Valkovič, PhD.

Rozšíření diabetologických šablon v Planeat

Cukrovka je v České republice jedním z nejčastějších onemocnění. Diabetem trpí více než milion lidí, v roce 2030 u nás bude až 1,3 milionu diabetiků, především 2. typ (zdroj). Proto v Planeat věnujeme i této diagnóze velkou pozornost.

Nové školení: Praktický manažment klienta v Planeat

Na základě našich zkušeností a množství zpětných vazeb jsme se rozhodli přinést vám novinku – školení Praktický management klienta v planet. Školení vzniklo přirozeně z potřeby našich uživatelů maximalizovat hodnotu výstupu z planet pro klienta.

Planeat díky Dagital Legal  pomáhá těm nejmenším

Iniciativa “Planeat pomáhá” podporuje neziskové organizace, občanská sdružení a vědecké ústavy prostřednictvím finančních příspěvků od dárců. Nejnověji se donorem stala společnost Dagital Legal, která podpořila Národní ústav dětských nemocí.

Jak nastavit jídelníček pro sportovce, kteří chce přibrat

Praktičnost nastavení jídelníčku výkonnostního / vrcholového, popřípadě velmi aktivního rekreačního sportovce do značné míry rozhoduje o tom, zda se bude řídit vašimi pokyny, a zda bude změna stravovacích návyků úspěšná nebo ne.

Šablona “Max 5 ingrediencí”
už i v češtině

Šablona „Max 5 ingrediencí“ už i v češtině V posledních týdnech se vzhledem k výjimečné situaci ve státě postavila k plotně řada klientů, která běžně v uspěchané době nemá na vaření čas. Proto jsme pro ně připravili recepty vyvážené a snadné na přípravu.

Analýza stravování – silný nástroj v aplikaci Planeat

Pokud chceme s klientem dojet do cíle úspěšně, musíme znát jeho startovní čáru – tedy podrobně znát nejen jeho současný stav, ale i celou genezi problému a jeho osobní historii, která ho dovedla k nám. 

Nová šablona v Planeat:
“Kuchařka rychle a zdravě”

Planeat ve spolupráci s Milošem Raislerem, poradcem v oblasti výživy, představuje novou šablonu receptů – Kuchařka rychle a zdravě. Čeká vás kolem 270 nových rychlých a jednoduchých českých receptů a jejich různých variací.

“Česká kuchyně”
nová šablona v Planeat

Planeat ve spolupráci s Terezou Kukol, poradkyní v oblasti výživy a zdravého životního stylu a naší odbornou konzultantkou, představuje unikátní šablonu receptů z české kuchyně. Připravili jsme vás 244 nových receptů inspirovaných českou kuchyní.