O nás

Planeat není jenom revoluční nutriční aplikace, ale i přesvědčení velkého počtu odborníků, že společně dokážeme výrazně zlepšit dietetickou léčbu a stravovací návyky lidí. Výsledky klientů a pacientů jsou pro nás velkou motivací a potvrzením, že naše úsilí má smysl.

Inovace v personalizovaném stravovaní

Jsme společnost, která od roku 2013 pomáhá odborníkům na výživu vytvářet personalizované úpravy stravy jednodušeji a tím je dělá pro klienty dostupnější.

Vytvořili jsme webovou aplikaci, díky níž mohou renomovaní odborníci a osobnosti v oblasti stravování sdílet své znalosti a zkušenosti. To umožňuje lékařům pečovat o své pacienty, nebo nutričním terapeutem a trenérem o své klienty komplexnější a odbornější než kdykoliv předtím díky výrazné automatizaci.

Aplikace umožňuje jednoduše a rychle vytvořit personalizovaný nutriční plán a analyzovat stravovací návyky člověka.

Původ myšlenky
Planeat

Jsem velkým nadšencem problematiky stravování, které jsem se začal věnovat již během studia na Fakultě tělesné výchovy a športu na Univerzitě Komenského (FTVŠ UK). V rámci studijního oboru „Sport a zdraví“ jsme se věnovali různým aspektům lidského zdraví, ze kterého mě nejvíce zaujal právě ten nutriční. 

Nadchl jsem se pro tuto problematiku natolik, že krátce po ukončení studia jsem se spolu se skvělým týmem pustil do vývoje nutričního aplikace určené expertům pro manažment jejich klientů. Cílem mělo být vytvoření online aplikace, která bude významně šetřit čas odborníkům při sestavování jídelníčků, aby svůj čas mohli věnovat svým klientům a aspektům důležitým pro vyřešení jejich problémů například s obezitou nebo jinými zdravotními problémy.

Myslel jsem si, že vývoj aplikace bude trvat tak 2-4 týdny. Dnes je to téměř 7 let a stále máme co vylepšovat. Aplikace však v současnosti pomáhá stovkám odborníkům při přípravě specifických úprav stravy s ohledem na různé diagnózy a o to nás motivuje posouvat aplikaci dál.

Mgr. Michal Páleník
CEO + Co-founder Planeat

Šablon pro diagnózy

Garantů z řad lékařů a vědců

Jídelníčků měsíčně

Registrovaných uživatelů