Novinky
v aplikaci

V této sekci naleznete seznam nejnovějších novinek v aplikaci Planeat seskupených podle data jejich nasazení.

10.2.2020

Novinky

K

nový profil klienta

K

časová os udalostí

K

notifikace

K

nový výpočet energie

Věříme, že jako odborníci byste měli trávit více času s klientem, a proto aplikaci Planeat neustále vylepšujeme tak, aby byl pro vás manažment vašich klientů co nejjednodušší, a abychom vám ušetřili co nejvíce času. Aplikace Planeat prošla včera v noci další změnou, níže se dočtete, jaké novinky na vás po přihlášení čekají.

26.1.2020

Novinky

K

nový přehled plánů

K

ukládání hmotnosti

K

kompaktní mód šablon

K

vyhledávání v šablonách

V nejnovější sadě změn v aplikaci Připravili jsme se zaměřili na zjednodušení přehledu vytvořených plánů i zpřehlednění výběru šablon. Přehled stravovacích plánů zvoleného klienta již po novém nenajdete pod seznamem šablon, ale na samostatné obrazovce.

23.12.2019

Novinky

K

rozšíření údajů klienta

K

doplnění věku klienta

K

dodatečné poznámky

K

graf složek energetického výdeje

Připravili jsme pro vás další sadu novinek, které věříme, že oceníte a že vám pomohou při managementu vašich klientů a pacientů. Změny se týkají hlavně vytváření údajů o klientech a nastavování jejich energetických potřeb jako vstup pro analýzu a vytváření stravovacích plánů.

18.11.2019

Novinky

K

změna barev a designu

K

nový boční panel

K

chuťové preference na mobilu

Připravili jsme pro vás několik změn, které vám usnadní a zpříjemní používání aplikace Planeat. Přidávat je budeme postupně v následujících týdnech. V tomto článku vám přiblížíme první ze změn, které již od dnes najdete ve svém profilu po přihlášení do aplikace.