Novinky
v aplikaci

V této sekci naleznete seznam nejnovějších novinek v aplikaci Planeat seskupených podle data jejich nasazení.

14.11.2023

Novinky

K

checklist protizánětlivé stravy

Rady pro správné sestavení protizánětlivého jídelníčku, jakož i vhodné potraviny, nápoje, bylinky a doplňky výživy, vše na jednom místě

11.3.2021

Novinky

K

výběru jazyka aplikace

K

uspořádání údajů

K

přidáno telefonní číslo

K

den a měsíc nepovinné

Planeat neustále vylepšujeme tak, aby se s aplikací pracovalo co nejsnadněji a abyste klientům věděli dát přidanou hodnotu při poskytování poradenství ohledně životosprávy. Včera večer jsme proto nasadili 4 novinky. Věříme, že i díky těmto novinkám bude práce s naší aplikací pro vás ještě pohodlnější a efektivnější!

24.2.2021

Novinky

K

Šablona pro těhotné
již i v češtině

Od dnes mají všichni uživatelé aplikace Planeat přístupnou novou šablonu s názvem “Stravovací režim pro těhotné”. Šablonu pro vás připravila RNDr. Barbara Sviežená, PhD., která se specializuje na vliv výživy na zdraví, metodiku zpracování nutričních plánů a výživu dětí, těhotných a kojících žen. 

5.2.2021

Novinky

K
Šablona Migrény
již i v češtině

Všichni uživatelé české verze aplikace Planeat mají od 5. 2. 2021 přístupnou už i novou šablonu určenou klientům a pacientům s diagnózou migréna. Šablonu pro vás ve spolupráci s Planeat připravil prof. MUDr. Peter Valkovič, PhD., který působí jako přednosta II. Neurologické kliniky Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Univerzitní nemocnici v Bratislavě.

17.1.2021

Novinky

K
Rozšíření diabetologických šablon

Minulý rok jsme pracovali na tom, abychom tyto šablony, které jsou jedny z nejpoužívanějších, pro vás ještě více vylepšili na základě up-to-date informací. S radostí vám oznamujeme, že od 14. 1. 2021 jsou i v české verzi Planeat Medical dostupné nové diabetologické šablony rozděleny podle typu onemocnění a taky komorbidit.

31.3.2020

Novinky

K
Šablona „Max 5 ingrediencí“ už i v češtině

Jednoduše připravitelné jídlo složené pouze z minimálního počtu ingrediencí se ukazuje být velkou pomůckou, zejména u lidí s minimálními kuchařskými dovednostmi a omezenými časovými možnostmi. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli v aplikaci Planeat vytvořit šablonu pod názvem „Max 5 ingrediencí“.

10.2.2020

Novinky

K

nový profil klienta

K

časová os udalostí

K

notifikace

K

nový výpočet energie

Věříme, že jako odborníci byste měli trávit více času s klientem, a proto aplikaci Planeat neustále vylepšujeme tak, aby byl pro vás manažment vašich klientů co nejjednodušší, a abychom vám ušetřili co nejvíce času. Aplikace Planeat prošla včera v noci další změnou, níže se dočtete, jaké novinky na vás po přihlášení čekají.

26.1.2020

Novinky

K

nový přehled plánů

K

ukládání hmotnosti

K

kompaktní mód šablon

K

vyhledávání v šablonách

V nejnovější sadě změn v aplikaci Připravili jsme se zaměřili na zjednodušení přehledu vytvořených plánů i zpřehlednění výběru šablon. Přehled stravovacích plánů zvoleného klienta již po novém nenajdete pod seznamem šablon, ale na samostatné obrazovce.

23.12.2019

Novinky

K

rozšíření údajů klienta

K

doplnění věku klienta

K

dodatečné poznámky

K

graf složek energetického výdeje

Připravili jsme pro vás další sadu novinek, které věříme, že oceníte a že vám pomohou při managementu vašich klientů a pacientů. Změny se týkají hlavně vytváření údajů o klientech a nastavování jejich energetických potřeb jako vstup pro analýzu a vytváření stravovacích plánů.

18.11.2019

Novinky

K

změna barev a designu

K

nový boční panel

K

chuťové preference na mobilu

Připravili jsme pro vás několik změn, které vám usnadní a zpříjemní používání aplikace Planeat. Přidávat je budeme postupně v následujících týdnech. V tomto článku vám přiblížíme první ze změn, které již od dnes najdete ve svém profilu po přihlášení do aplikace.