Základní
školení
aplikace

Naučíte se pracovat s aplikací Planeat správně, plnohodnotně a efektivně. Zkvalitníte a zrychlíte vaši práci při manažmentu klientů a jejich nutričních požadavků.

Obsah
K
představení principů aplikace
K
způsob výpočtu potřebné energie
K
volba správné šablony
K
tvorba jídelního plánu
K
nastavení parametrů aplikace
Cílové skupiny
K

odborníci na výživu (lékař, nutriční terapeut, výživový poradce, trenér)

K

předpokladem je znalost základů výživy (trojpoměr, energetické potřeby klientů a pod.)

Organizační informace
K
Rozsah: 3,5 hodiny
K

Cena: 1 500 Kč s DPH

K

Prezenční forma: dostupná
v Praze, Brně, Bratislavě
další města možná podle zájmu

K

Online forma: dostupná

#
zpět na seznam školení

50 % sleva na první balíček kreditů

Každý absolvent základního školení získá automaticky bonus ve výši 50 % z dalšího nákupu balíčku kreditů.

Přihlášení na školení

Lektoři Planeat

Mgr. Martin Čupka
Hidden

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

výživový poradce, lektor Planeat

Martin je diplomovaný lektor vzdělávání dospělých, který během studia zkoumal vliv pohybových aktivit na školní úspěšnost resp. pracovní výkonnost. V současnosti pracuje jako konzultant pro optimální výživu a certifikovaný kondiční trenér. Stojí za ním silný osobní příběh a vyřešení vlastního problému se životosprávou. Tato evoluce životního stylu a nabyté zkušenosti jsou zdrojem inspirace při práci se širokým spektrem klientů.

V současnosti se profiluje i jako autor a školitel individualizovaného přístupu k vlastnímu tělu.

Vedle kondičních trénincích a sportovní výživě se zaměřuje na veřejnou edukaci formou přednášek, mediálních výstupů a autorské činnosti. Více informací naleznete na jeho blogu www.martincupka.sk.

„Jsem přesvědčen, že ten kdo tvrdě maká během krize, ten se stane po krizi silnější.“

Tereza Kukol
Hidden

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

výživový poradce, lektor Planeat

Jsem výživový poradce s vlastní soukromou poradnou v Brně. Po pár letech výživového poradenství jsem vydala svoji první knihu, kde přibližuji příběhy klientů z mé praxe. Současně jsem lektorem Nadačního fondu, pro který učím v základních a mateřských školách v rámci Jihomoravského kraje.

Mám za sebou výcvik kognitivně-behaviorální terapie, kterou aplikuji v kurzech hubnutí společností STOB. Studium dvou letého oboru Psychologie v poradenství jsem úspěšně zakončila zkouškou a nově nabité znalosti jsem velmi rychle začala uplatňovat i v mé praxi, protože právě psychologie je to, co motivuje klienty k lepším úspěchům.

Jsem spoluautorem nejrůznějších projektů týkající se školení ve firmách a státních sektorech nebo také vaření, taktéž jsem lektorem. Moje činnost je velmi bohatá a různorodá a pokud je možnost, ráda a s chutí se účastním konferencí a odborných přednášek v mé oblasti.

„S Planeat spolupracuji od roku 2015. Mám možnost srovnat pár nutričních aplikací a nikdy bych neměnila nic za Planeat. Protože rychlost, přesnost, velmi pěkný grafický design s možností vlastního textu i šablon dává mým klientům ve výstupu profesionální personalizovaný jídelní plán.“